‘PING-PONG’ LIGA Ovo su rezultati sedmog kola!

Iza nas je sedmo kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23.

Utakmica između ekipa Ombla i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu, stoga je ekipa Ombla dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Orlando pobijedila je ekipu The Dream Team rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Damir Gleđ (Orlando) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Damir Parmać ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Boris Cikoja ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Damir Gleđ i Damir Parmać. U poraženoj ekipi, Antonio Maslać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Marinkolor rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Marko Venier ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Marko Šarić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Aragosa travel pobijedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 5:2. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Goran Raspopović ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede, ali uz četiri izgubljena seta dok je Drago Kasač ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Lapad kolor donijeli su Luka Kulaš i Joško Martinović. U poraženoj ekipi, Luka Kulaš ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car i Jurica Prpić ostvarili su isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede, Vlaho bez izgubljenog seta uz nešto slabiji omjer dobivenih poena, a Jurica uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević.

Ekipa Soul caffe pobijedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ivo Šarić i Božo Čavala ostvarili su isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić.

Nakon 7. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 14 bodova, Šampinjoni Konavle i Soul caffe s osvojenih 13 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 7. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Marko Venier (Marinkolor) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi nakon 7. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla).

Najbolji parovi po ekipama nakon 7. kola su Dr Čolić, Soul caffe i Ombla.