Zanimljivosti

Prikupljeno 70.600 kuna za Damira

Prodajom slika humanitarne izložbe, koja je tijekom prosinca održana u KMD-u prikupljeno je 70 tisuća i 600 kuna za pomoć u liječenju teško stradalom dječaku iz Zatona Damiru Đuriću.

Kako su nas izvijestili organizatori izložbe, Odbor dubrovačkih branitelja iz Domovinskog rata – Dubrovnik u suradnji s Art galerijom Klarisa okupili su 41 dubrovačkog umjetnika čije su slike prodavane tijekom prosinca.
Cjelokupni prikupljeni iznos uplaćen je za liječenje Damira Đurića, a u ime organizatora predsjednik Odbora Mladen Jurković zahvaljuje svim umjetnicima na darovanim djelima, kupcima i svim tvrtkama koje su omogućile održavanje izložbe, kao i prostor u predvorju Teatra gdje je izložba održana.
 

Pročitajte još

Prolistala je stoljetna murva na Pilama!

Dulist

[FOTOGRAFIJA TJEDNA] Mistični otočić svetog Andrije

Zvonimir Pandža

Hrvatska od danas ima čak 42 proizvoda zaštićenog naziva u EU!

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija