‘Ping-pong’ liga: Ovo su rezultati 17. kola!

'Ping-pong' liga: Ovo su rezultati 17. kola!

Iza nas je 17. kolo 45 Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23

Utakmica između ekipa Orlando i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu, stoga je ekipa Orlando dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobijedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ilija Stipić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Jurica Prpić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević. U poraženoj ekipi, Slobodan Ljepava ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Šarić (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Venier ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali s nešto slabijim omjerom dobivenih poena dok je Josip Martinović ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Luka Kulaš ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Ombla) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Maro Šimunović ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović. U poraženoj ekipi, Siniša Desnica ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Milan Rezo ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Aragosa travel pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Goran Raspopović (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Josip Dedo ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali sa nešto slabijim omjerom dobivenih poena. Pobjedu u paru za ekipu The Dream Team donijeli su Sandra Đurišić i Antonio Maslać. U poraženoj ekipi, Sandra Đurišić i Leon Spahić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Soul caffe rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Dario Petković ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Ivo Šarić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 17. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 34, Marinkolor osvojenih 32 i Soul caffe s osvojenih 31 bodom.

Najbolji pojedinci nakon 17. kola su Marko Venier (Marinkolor), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Marko Šarić (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 17. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla) i Vlaho Car / Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi po ekipama nakon 17. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Ombla.

U zaostaloj utakmici 13. kola Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Orlando rezultatom 5:2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali sa nešto slabijim omjerom dobivenih poena dok je Josip Martinović ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Orlando donijeli su Damir Gleđ i Damir Parmać. U poraženoj ekipi, Damir Gleđ ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.