HRVATSKI KUP Deset medalja za Badmintonski klub Dubrovnik

Badmintonski klub Dubrovnik ovog vikenda nastupio je u Osijeku na 1. krugu Hrvatskog kupa za podmladak. Nastupili su sa šest igrača i osvojili deset medalja.
Najuspješniji su bili Erika Konjuh i Patrik Karamatić koji su osvojili po tri zlatne medalje, a treba napomenuti da je Erika osvojila zlatne medalje u tri uzrasne parske konkurencije do 15, 17 i 19 godina. U konkurenciji do 15 godina 3. mjesto osvojila je Lea Burazor, dok je u parovima osvojila 1. mjesto sa suigračicom Erikom. U konkurenciji do 17 godina dvije zlatne medalje osvojio je Patrik Karamatić, pojedinačno i u paru sa suigračem Nikom Šumićem. U ženskoj parskoj konkurenciji Erika i Karla Vuletić osvojile su 1. mjesto, dok su Lea Burazor i Marta Dvornik (Split) osvojile 3. mjesto. U konkurenciji do 19 godina dvije zlatne medalje osvojio je Marko Janičić, pojedinačno i u paru sa suigračem Patrikom Karamatićem, dok je u ženskoj konkurenciji Karla Vuletić osvojila 3. mjesto pojedinačno, te 1. mjesto u parovima s Erikom Konjuh.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!