Zlato i srebro za Vicenciju Violić na Studentskom prvenstvu Hrvatske u plivanju

Na Studentskom prvenstvu RH u plivanju koje se održava u Vukovaru studentica Sveučilišta u Dubrovniku Vicencija Violić osvojila je zlato u disciplini 100m slobodno za plivačice i srebro u disciplini 50m slobodno.
Od ostalih sportaša, treba spomenuti Orsata Koštra koji je u ukupnom porerku plivača osvojio 5. mjesto, a UNIDU je predstavljala i plivačica Ivančica Sinčić.

Drugog dana, u vaterpolskom dijelu natjecanja, ekipa Svučilišta u Dubrovniku nije uspjela proći grupnu fazu izgubivši Sveučilišta u Rijeci 5:6 i Sveučilišta u Zagrebu 5:11. Riječ je o ekipama u skupini koje su na kraju igrale u finalu. Za Sveučilište u Dubrovniku su nastupili: Petar Grbić, Ivan Špetić, Dorian Raguž, Đivo Zec, Maroje Ursić, Todor Jurjević, Lindo Koboević, Nikola Čižek, Robert Soko, Ivio Bilić, Orsat Koštro i Ivan Perić. Foto: UniSport DU

U NEDJELJU BORBA S KOKOTIMA FUN H2O izborio finale Divlje lige!

[GLASNA PODRŠKA NAVIJAČA] Porporelašima izmaklo finale Divlje lige. Nadjačali ih Kokoti!