REGIONALNA LIGA Uvjerljiva pobjeda Jugaša protiv Primorca

Vaterpolisti Jug Adriatic Osiguranja u Herceg Novom uvjerljivom pobjedom protiv Primorca iz Kotora otvorili su početak nove sezone Regionalne lige.

Gospari su prednost poveli već u prvoj četvrtini sa 6:0, a tek je u zadnjoj minuti prve četvrtine Primorac uspio postići prvi pogodak. Potom su još neko vrijeme morali čekati na svoj drugi pogodak, ali dotad je Jug Adriatic osiguranje poveo 8:1.  Konačan rezultat je bio 17:7 za Jug Adriatic osiguranje.

Kod jugaša  kao najbolji strijelac iskazao se grčki reprezentativni centar Konstantinos Kakaris s 4 gola, dok je tek pogodak manje postigao europski prvak, hrvatski reprezentativac Marko Žuvela. Valja istaknuti i prvi nastup mladog Maura Prkoče za jugaše.

Dubrovčani već sutra, u petak, igraju u 2. kolu protiv prvaka Crne Gore, Jadrana iz Herceg Novog. Ta će utakmica početi u 19.00 sati.

BRAVO VATRENI! Hrvatska izborila veliki remi protiv Belgije, idemo dalje!