Sport

RAGUSA OBRANILA NASLOV PRVAKA Odnijele pobjedu u posljednjoj četvrtini

kosarka ragusa gospino polje finalna serija tresnjevka 24. svibnja 2024.DSC 9313

Košarkašice Raguse su u posljednjoj četvrtini stigle do četvrtog naslova prvaka zaredom. Pobijedile su Trešnjevku 2009. u Zagrebu s rezultatom 49:56 (15:13, 10:9, 16:15, 8:19).

U posljednjoj četvrtini je Lina Strilić pogodila tricu za 43:41. Nakon toga je pogodila i Lea Hajdin za 45:41, te napravile razliku 13:0. Legendarna košarkašica Danira Nakić je uručila Ragusi zlatne medalje i veliki prijelazni pehar, a predsjednik HKS-a Nikola Rukavina je predao pehar Dubrovkinjama u trajno vlasništvo.

Cijela završna serija hrvatskog prvenstva je bila napeta, ali su opet naše košarkašice izdržale i osvojile pehar i srca svojih navijača.

Pročitajte još

ČILIĆ POBIJEDIO MUNARA! Prvi put nakon 2017. ušao u drugi tjedan Wimbledona

Dulist

VELIKI POVRATAK Marin Čilić igra treće kolo Wimbeldona

Dulist

ČAK 33 ODLIČJA Plivači Juga osvojili 12 zlatnih, 11 srebrenih i 10 brončanih medalja na Regionalnom prvenstvu

Dulist