PRVENSTVO DUBROVNIKA U STOLNOM TENISU Prvo mjesto izborila ekipa Dr Čolić!

Nakon odigranog 13. kola 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 26, Šampinjoni Konavle 23 i Soul caffe s osvojenih 21 bodom.

Najbolji pojedinci nakon 13. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Ante Jupek (Dr Čolić) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi nakon 13. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Vlaho Car / Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla).

Najbolji parovi po ekipama nakon 13. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Ombla.

Utakmice između ekipa Marinkolora i Orlanda te Soul caffe i Ombla su odgođene zbog bolesti igrača. Utakmica između ekipa Šampinjoni Konavle nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu, stoga je ekipa Šampinjoni Konavle dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Ante Jupek (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Filip Mikulić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena, dok je Ivica Petković ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Joško Martinović ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Aragosa travel pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Goran Raspopović ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi Siniša Desnica, Milan Rezo i Sandro Spicijarić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Ekipa Aragosa travel igrala je ovu utakmicu sa dva igrača gdje su utakmice trećeg igrača izgubili bez igre.

Ekipa Tropic Thunder pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Slobodan Ljepava (Tropic Thunder) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Dragan Bodiroga ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Goran Brajković ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Dragan Bodiroga i Slobodan Ljepava. U poraženoj ekipi, Antonio Maslać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

U zaostaloj utakmici 12. kola ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu Ombla rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set, dok je Jurica Prpić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević. U poraženoj ekipi, Marijo Obrovac ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!