Pobjeda GOŠK-a protiv drugoligaša, plasirali se u iduće kolo Hrvatskog kupa

Čak šest pogodaka postignuto je danas na utakmici pretkola Hrvatskog nogometnog kupa između NK GOŠK – Dubrovnik 1919 i NK BSK. Dubrovački nogometaši pobijedili su drugoligaša NK BSK rezultatom 4:2 i plasirali se u iduće kolo Hrvatskog kupa.

Već na poluvremenu bilo je 2:0. Najprije je u 21. minuti Luka Matić bio najviši nakon kornera kojeg je izveo Antonio Smrdelj, a zatim u 35. minuti Baldo Cicijelj koristi odličnu asistenciju Caputa, oslobađa se čuvara i pogađa za 2:0. U 53. minuti gosti smanjuju na 2:1 pogotkom Mirana Horvata, ali samo dvije minute kasnije ponovno je Matić najviši u skoku i ponovno je dva razlike, 3:1! Tek što je prošlo sat vremena igre, igrači GOŠK-a postižu i četvrti pogodak, drugi put je strijelac Baldo Cicijelj. Sedam minuta kasnije Alvarez smanjuje na 4:2, ali rezultat se do kraja nije mijenjao te smo upisali zasluženu pobjedu i produžili niz od čak 11 utakmica bez poraza.

-Od kraja studenog prošle godine upisali smo 9 pobjeda i dva neodlučena rezultata – istaknuli su iz dubrovačkog kluba.

Izvor: NK GOŠK – Dubrovnik 1919