Jugaši rutinski do pobjede u Beogradu

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja u osmom su kolu Premier regionalne lige na turniru koji se igra u Beogradu, pobijedili splitski Mornar 15:5 (3:1, 4:2, 5:1, 3:1).

Najučinkovitji u petak u redovima pobjednika bio je Maro Joković s tri gola, po dva su postigli Loren Fatović, Alex Papanastasiou, Filip Kržić i Hrvoje Benić dok su Luka Stahor, Stylianos Argyropoulos, Kostas Kakaris i Marko Žuvela po jednom slali loptu iza leđa Kordića. U ostala dva susreta osmog kola Jadran je pobijedio Šabac 14:8 dok je Crvena zvezda bila bolja od Partizana 13:11.

U subotu uvečer s početkom u 20.40 sati Jug Adriatic osiguranje igra protiv splitskog Jadrana.

Tekst: VK Jug AO