Sport

ŽUPANIJSKI SPORTSKI RIBOLOV Evo tko je bio najuspješniji!

Održano je županijsko natjecanje u sportskom ribolovu u disciplini ribolova iz usidrene brodice za kategorije Seniori i U21. Organizator natjecanja je bio Savez društava športskog ribolova na moru županije Dubrovačko neretvanske-Dubrovnik, a domaćin natjecanja je bilo sportsko ribolovno ekološko društvo “Šijun” iz Slanoga.
Natjecalo se 17 Seniora i tri natjecatelja za U21 kategoriju. Klubovi koji su imali svoje natjecatelje iz Dubrovačko neretvanske županije su: ARŠK “Orhan” Dubrovnik, ŠRU “Kanjac” Korčula, ŠRD “Glavoč” Trstenik, ŠRK “Felun” Mlini, ERK “Periska” Ploče, ŠRD “Bobara” Cavtat, ŠRU “Pagar” Blato i novoosnovani klub “Šijun” iz Slanoga koji je ujedno bio domaćin ovogodišnjem županijskom natjecanju iz brodice.  Evo i tko je bio najuspješniji:
U21-brodica pojedinačno:
1. Vinci Turudić  ŠRU”Kanjac” Korčula
2. Jakov Bakarić ŠRU”Kanjac” Korčula
3. Toni Grbin ŠRU”Kanjac” Korčula
U21-brodica ekipno:
1. ŠRU “Kanjac 1” Korčula u sastavu Vinci Turudić i Jakov Bakarić
2. ŠRU “Kanjac 2” Korčula u sastavu Toni Grbin
U kategoriji U21 ukupno je ulovljeno 29 primjerka ribe ukupne težine 3 300 gr., a najveću ribu je ulovio Vinci Turudić iz ŠRU”Kanjac” Korčula-arbul 215 gr.
Seniori-brodica pojedinačno:
  1. Bruno Market ŠRD “Glavoč” Trstenik
  2. Mateo Biočić ŠRU “Kanjac” Korčula
  3. Ilija Rimac ARŠK “Orhan” Dubrovnik
  4. Antonio Sansović ŠRU “Kanjac” Korčula
  5. Petar Puljić ŠRD “Bobara” Cavtat
  6. Miho Klaić ŠRK “Felun” Mlini
  7. Petar Bilonić ERK “Periska” Ploče
  8. Ante Sardelić ŠRU “Pagar” Blato
  9. Petar Klaić ŠRD “Felun” Mlini
10. Marko Bakarić ŠRU “Kanjac” Korčula
11. Ivan Rajković ERK “Periska” Ploče
12. Marijo Slade ŠRK “Felun” Mlini
13. Marijo Milić “SRED “Šijun” Slano
14. Leo Storelli ARŠK “Orhan” Dubrovnik
15. Mario Mitrović Jelavić ŠRD “Bobara” Cavtat
16. Nikša Bošnjak ARŠK “Orhan” Dubrovnik
17. Marko Šram ŠRD “Bobara” Cavtat
Seniori-brodica ekipno:
  1. ŠRU “Kanjac 1” Korčula u sastavu  Mateo Biočić i Antonio Sansović
  2. ŠRK “Felun 1” Mlini u sastavu Miho Klaić i Petar Klaić
  3. ERK “Periska” Ploče u sastavu Ivan Rajković i Petar Bilonić
  4. ARŠK “Orhan 1” Dubrovnik u sastavu Ilija Rimac i Nikša Bošnjak
  5. ŠRD “Bobara 1” Cavtat u sastavu Mario Mitrović Jelavić i Petar Puljić
  6. ŠRD “Glavoč” Trstenik u sastavu Bruno Market
  7. ŠRU “Pagar” Blato u sastavu Ante Sardelić
  8. ŠRU “Kanjac 2” Korčula u sastavu Marko Bakarić
  9. ŠRK “Felun 2” Mlini u sastavu Marijo Slade
10. SRED “Šijun” Slano u sastavu Marijo Milić
11. ARŠK “Orhan 2” Dubrovnik u sastavu Leo Storelli
12. ŠRD “Bobara 2” Cavtat u sastavu Marko Šram
U kategoriji seniori ukupno je ulovljeno 143 primjerka ribe ukupne težine 14 079 gr., a najteži ulovljeni primjerak ribe je ulovio Miho Klaić iz ŠRK “Felun” Mlini, arbul 270 gr.

Pročitajte još

BRAVO LEA Bez izgubljenog gema do postolja

Maris Guca

ŠOK ZA KRAJ Hrvatska je na korak do ispadanja s Eura

Dulist

[VIDEO] GOOOL! Modrić zabio! Uvala i Župa gore!

Dulist