PING-PONG LIGA Ovo su rezultati 20. kola Prvenstva Dubrovnika!

Iza nas je 20. kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23.

Utakmica između ekipa The Dream Team i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa The Dream Team dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Orlando rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Dario Petković ostvario jednu pojedinačne pobjede. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Damir Parmać ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Aragosa travel pobijedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Drago Kasač i Goran Raspopović ostvarili su isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobijedila je ekipu Marinkolor rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustio je četiri seta. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car i Pepo Deranja ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Marinkolor donijeli su Marko Šarić i Marko Venier. U poraženoj ekipi Marko Šarić i Marko Venier ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Ombla pobijedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Ombla) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Maro Šimunović ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović. U poraženoj ekipi Šimun Lukačević ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Mario Mozara ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Soul caffe pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Robert Tot Horti je isto tako ostvario dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Ivo Šarić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Siniša Desnica ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 20. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 38, Soul caffe s osvojenih 37 i Marinkolor osvojenih 35 bodova. Najbolji pojedinci nakon 20. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Marko Venier (Marinkolor) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle). Najbolji parovi nakon 20. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe). Najbolji parovi po ekipama nakon 20. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Ombla.

Inače, u zaostaloj utakmici 19. kola Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Josip Martinović ostvario isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier.

-Pred nama je Veliki tjedan i Uskrs stoga slijedeći tjedan nemamo službenih utakmica, a 21 kolo nastavljamo u tjednu od 10. do 16 travnja 2023. – navode iz lige.