Aktualno

Zrakoplov Brusseles Airlinesa zbog hitne situacije izvanredno sletio u Dubrovnik

zracna luka

Zrakoplov Brusseles Airlines na letu iz Brisela za Kigali u Ruandi izvanredno je sletio u dubrovačku zračnu luku Čilipi zbog hitne situacije.

Dok se nalazio u hrvatskom zračnom prostoru, na visini od 37.000 stopa (11.280 metara), jugozapadno od Dubrovnika, oko 12:40 po lokalnom vremenu, posada zrakoplova donijela je odluku preusmjeriti let na najbližu zračnu luku, Dubrovnik. Zrakoplov je započeo proceduru spuštanja te je sigurno sletio na stazu 11 dubrovačke zračne luke 17 minuta kasnije, u 12:57.

AvioRadar doznaje da je posada proglasila “PAN PAN” što je međunarodni znak za situaciju koja je hitna, no ne predstavlja izravnu opasnost za zrakoplov i putnike. Razlog proglašavanja ove situacije je zdravstveno stanje jednog od putnika koji ima problema s dijabetesom.

Pročitajte još

PROSJEČNO ĆE POTROŠITI 1300 EURA Više od 70 posto Hrvata ljetuje u Hrvatskoj

Dulist

PROGRAM KLUBA REVELIN Svjetski poznati Fedde Le Grand otvara Ljetne igre

Dulist

Don Mario Katalinić i don Mario Tošić dobili nove službe u Dubrovniku, Smokvici i Čari

Dulist