VIDEO/ PORAZ ORLANDA Hezonja vrlo dobar, opet pogađao ‘sa sirenom’!

VIDEO/ PORAZ ORLANDA Hezonja vrlo dobar, opet pogađao 'sa sirenom'!

Mario Hezonja odlično je iskoristio solidnu minutažu u domaćem porazu 101:108 njegovog Orlando Magica u u floridskom derbiju od susjeda Miami Heata u noći sa subote na nedjelju.

Prvi Dubrovčanin u NBA ligi proveo je na parketu 20 minuta uz učinak od 8 koševa (šut 3-5), dva skoka i 4 dodavanja – statistika za najbolje poluvrijeme u NBA ligi. U prvom dijelu ‘Super Mario’ predvodio je svoju momčad, ali je u nastavku pao, baš kao i njegovi suigrači. U njegovoj momčadi najbolje je odigrao Crnogorac Nikola Vučević s 22 koša, 10 skokova i 6 dodavanja.

Heat je do pobjede stigao na krilima Dwaynea Wadea, koji je 12 od svoja 24 koša postigao u posljednjih pet minuta utakmice. Slovenac Goran Dragić dodao je 22 poena za pobjedničku momčad.

Zanimljivo je da je Magic vodio do šest minuta prije kraja (početkom treće četvrtine imali su i +15), ali su na kraju uspjeli ispustiti pobjedu, nakon što su u posljednjoj četvrtini primili čak 39 koševa.

TURNIR TENIS KLUBA DUBROVNIK Deranja, Smokvina i Vušić najuspješnije!