Grad

Uređuje se javna površina u Rožatu

U tijeku su radovi, kako javljaju iz Grada Dubrovnika, na javnoj površini u neposrednoj blizini samostana u Rožatu, a na dijelu obale između nove rive i postojećeg asfaltnog zastora.

Radovi obuhvaćaju strojni iskop površinskog sloja postojeće tamponirane površine, strojni iskop materijala u tlu za izvedbu betonske podloge, izradu nasipa u pojasu palmi, ugradnju parkovnih betonskih rubnjaka i ugradnju tipskih betonskih elemenata. Završno, uredit će se i površina oko palmi kako bi prostor koji se do sada koristio za parkiranje vozila dobio primjeren izgled.

Radovi se planiraju okončati do sredine lipnja, a procijenjena vrijednost iznosi 10.339,43 eura (77.902,40 kuna).

Foto: Grad Dubrovnik

Pročitajte još

[VIDEO] Strojevi na gradilištu ‘Čačićevog’ doma utihnuli zbog produženog vikenda?

Dulist

SLIJEDI LI ZAMJENA S DUBOM? Provjerili smo što se događa s borovima podno tvrđave Lovrjenac

Dulist

PO MJERI GRAĐANA Tjedni pregled gradskih projekata

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija