STOLNI TENIS Prva tri mjesta nakon 18. kola izborile ekipe Dr Šolić, Soul caffe i Marinkolor

Iza nas je 18. kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022./2023.

Nakon 18. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 34, Soul caffe s osvojenih 33 i Marinkolor osvojenih 32 boda.

Najbolji pojedinci nakon 18. kola su Marko Venier (Marinkolor), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi nakon 18. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac/Maro Šimunović (Ombla) i Pavle Radonić/Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi po ekipama nakon 18. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Ombla.

Utakmica 18. kola između ekipa Dr Čolić i Marinkolor odgođena je zbog odsutnosti dijela igrača obje ekipe iz Dubrovnika. Utakmica između ekipa Ombla i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Ombla dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Pavle Radonić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Milo Stražičić i Robert Tot Horti ostvarili su je isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Jurica Prpić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vedran Đurđević i Jurica Prpić. U poraženoj ekipi, Siniša Desnica ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Milan Rezo ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Ekipa Šampinjoni Konavle igrala je ovu utakmicu bez trećeg igrača pri čemu su utakmice trećeg igrača izgubili bez igre.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 5:2. Najbolji igrač susreta bio je Franko Torić (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Luka Kulaš je isto tako ostvario dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za ekipu Aragosa travel donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi, Robert Kralj ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Ekipa Aragosa travel igrala je ovu utakmicu bez trećeg igrača pri čemu su utakmice trećeg igrača izgubili bez igre.

Ekipa The Dream Team pobjedila je ekipu Orlando rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Damir Parmać (Orlando) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, The Dream Team, Antonio Maslać isto tako ostvario je dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabijim omjerom dobivenih poena dok su Sandra Đurišić i Leon Spahić ostvarili svako po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Orlando donijeli su Boris Cikoja i Damir Parmać.