SJAJAN JUG U PREMIER REGIONALNOJ LIGI Pobjeda u hrvatskom derbiju

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja u trećem su kolu skupine ‘B’ Premier regionalne lige pobijedili zagrebačku Mladost 13:10 (3:2, 2:3, 3:4, 5:1).

Jugaši tri četvrtine nisu uspjevali uhvatiti ritam što su Zagrepčani iskoristili i u zadnju četvrtinu ušli s golom prednosti. Ipak, proradila je ‘grčka falanga’ koja je postigla pet golova u posljednjoj dionici i tako osigurala pobjedu.

Alex Papanastasiou postigao je pet pogodaka, Stelio Argyropoulos jedan manje dok su Kostas Kakaris, Maro Joković, Hrvoje Benić i Marko Žuvela po jednom matirali Marcelića. Toni Popadić skupio je jedanaest obrana.

Sutra navečer s početkom u 18,50 sati Jugaši igraju protiv hercegnovskog Jadrana.

Izvor: jug.hr

Lucija Ćirić Bagarić osvojila Trofej Bonfiglio u konkurenciji parova!