SENIORSKI KUP Tri zlata za Badmintonski klub Dubrovnik

Badmintonski klub Dubrovnik osvojio je tri zlata u drugom krugu seniorskog kupa u Zagrebu. U ženskoj konkurenciji, zlato je osvojila Barbara Janičić koja je u dubrovačkom finalu pobijedila Miu Čerjan.

-Nikolina Kabiček zauzela je 6. mjesto dok je Dora Šurković završila na 9. mjestu. U muškoj konkurenciji Aria Daniel Dinata osvojio je suvereno zlato. U mješovitim parovima zlato su osvojili Barbara i Daniel te tako skupa osvojili obje konkurencije. Mia Čerjan i Vito Buchberger (BK Velika Gorica) završili su na 6. mjestu, Nikolina Kabiček i David Vujasić (BK Medvedgrad) na 8. mjestu, dok su Maris Guca i Filip Bel (BK Međimurje) završili na 9. mjestu – navode iz kluba.