SENIORSKI KUP Tri zlata za Badmintonski klub Dubrovnik

Badmintonski klub Dubrovnik osvojio je tri zlata u drugom krugu seniorskog kupa u Zagrebu. U ženskoj konkurenciji, zlato je osvojila Barbara Janičić koja je u dubrovačkom finalu pobijedila Miu Čerjan.

-Nikolina Kabiček zauzela je 6. mjesto dok je Dora Šurković završila na 9. mjestu. U muškoj konkurenciji Aria Daniel Dinata osvojio je suvereno zlato. U mješovitim parovima zlato su osvojili Barbara i Daniel te tako skupa osvojili obje konkurencije. Mia Čerjan i Vito Buchberger (BK Velika Gorica) završili su na 6. mjestu, Nikolina Kabiček i David Vujasić (BK Medvedgrad) na 8. mjestu, dok su Maris Guca i Filip Bel (BK Međimurje) završili na 9. mjestu – navode iz kluba.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!