Sport

Pretučen igrač Konavljanina Pero Opušić, Uprava kluba: ‘U šoku smo’

HNK Konavljanin oglasio se na svojoj službenoj Facebook stranici povodom napada na njihovog igrača Pera Opušića koji se dogodio u nedjelju.

– Današnja utakmica sa ONK Metković odgođena je zbog napada dvojice igrača HNK Slaven Gruda i par momaka s Grude nad našim igračem Pero Opušić u Popovićima. Nakon ukazane liječničke pomoći na Hitnom prijemu OB Dubrovnik Pero je pušten kući. U šoku smo jer je napad bio isplaniran, (Pero je tražen na više lokacija u Čilipima i Popovićima) zbog različitog razmišljanja o nogometu. Mišljenja smo i da je Pero napadnut jer je igrač našeg kluba. Oštro osuđujemo bilo kakav oblik nasilja i nadamo se da se ovakve stvari više neće ponavljati. Pružamo punu podršku našem Peru i njegovoj obitelji – napisala je Uprava HNK Konavljanin.

Foto: HNK Konavljanin

Pročitajte još

Poraz, ali prolaz dalje za kadete Juga

Dulist

HRVATSKI KUP Kadetkinje ŽVK Jug osvojile srebro!

Dulist

[HRVATSKA FLAG FOOTBALL LIGA] Srebro za juniore Sharksa, bronca za seniore

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija