PING-PONG LIGA Ovo su rezultati 16. kola Prvenstva Dubrovnika!

Odigrano je 16. kolo 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu.

Utakmica između ekipa Aragosa travel i Nobody nije odigrana jer je ekipa Nobody odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Aragosa travel dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Soul caffe rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marijo Obrovac ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz dva izgubljena seta dok je Joško Martinović ostvarilo jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Milo Stražičić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Montovjerna pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Montovjerna) koji je svojoj ekipi donio jednu pojedinačnu pobjedu a igraču protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, Dario Petković ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu uz dva izgubljena seta dok su Damir Gleđ i Ivica Petković ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu uz svaki po jedan izgubljeni meč. Pobjedu u paru za ekipu Srđ donijeli su Nikola Marković i Milan Rezo. U poraženoj ekipi, pored pobjede u paru, Nikola Marković i Milan Rezo ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu uz svaki po jedan izgubljeni meč.

Ekipa M3D pobijedila je ekipu Konavljanin rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Maro Šimunović (M3D) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Damir Parmać ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set dok je Darko Božić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Darko Božić i Damir Parmać. U poraženoj ekipi, Antonio Maslać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Ujedinjeno Konavle pobijedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Maro Mileusnić je ostvario isto tako dvije pobjede bez izgubljenog seta ali je ostvario nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Ilija Stipić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Lapad kolor donijeli su Mario Mozara i Franko jer je ekipa Ujedinjeno Konavle predala taj meč bez igre. U poraženoj ekipi, Franko Torić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 16. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih 31, Ujedinjeno Konavle s osvojenih 28 i Soul caffe s osvojenih 26 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 16. kola su Marko Venier (Marinkolor), Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) i Joško Martinović (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 16. kola su Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor), Damir Gleđ / Dario Petković (Montovjerna) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi po ekipama nakon 16. kola su Marinkolor , Ujedinjeno Konavle i Aragosa travel.