NA DOMAĆEM TERENU Košarkaši Dubrovnika pobjedom zaključili drugi krug sezone

Košarkaši Dubrovnika na domaćem terenu svladali su DepoLink Škrljevo, rezultatom 101-87. U susretu 22. kola FAVBET premijer lige, Dubrovnik je nakon tri teška susreta protiv Cibone, Zadra i Alkara, upisao pobjedu uz pomoć domaćih navijača. Pobjedom su tako zaključili posljednji susret drugog kruga sezone.

Prva četvrtina završila je 26-29 za Škrljevo, no u sljedeće tri četvrtine Dubrovnik preuzima vodstvo. U drugoj četvrtini Dubrovnik stiže na 53 dok je Škrljevo na 48. Treća četvrtina završava uz 78-65 za Dubrovnik, a naši košarkaši pobjedu zaključuju u posljednjoj četvrtini s 101-87. Inače, ovo im je pobjeda sezone, uz dvanaest poraza. Dubrovnik u treći dio sezone ulazi na šestom mjestu.