Peti poraz košarkaša

Košarkaši Dubrovnika zabilježili su poraz u Slavonskom Brodu protiv Svjetlosti rezultatom 84:70.

Momčad Željka Vreće u pet odigranih kola nije zabilježila pobjedu, nažalost najbliža tome je bila kada je u prošlom kolu u Gospinom polju nakon produžetaka slavila momčad Križevaca 108:106. Najučinkovitiji u porazu Dubrovnika u Slavonskom Brodu bio je Frano Karač sa 19 koševa, a uz njega dvoznamenkasti učinak su zabilježili Došen (17) i Lučić (10 koševa).

Rezultati petog kola A-1 lige
Borik – Zabok 76:66
Križevci – Kvarner 95:81
Darda – Jolly JBS 79:70
slobodan je Zadar

Dubrovnik je prve dvije četvrtine odlično odigrao, te na poluvrijeme otišao sa minus tri. U nastavku potpuna blokada, domaćini su treću četvrtinu zaključili sa 12 razlike te time riješili pitanje pobjednika susreta. U idućem šestom kolu A-1 lige za košarkaše, Dubrovnik u Gospinom polju dočekuje Alkar iz Sinja, a u utakmica je na rasporedu od 18 sati.