Nazvali su ga Multić! Društvo multiple skleroze Dubrovnik predstavilo novog člana voznog parka

Foto: Društvo Multiple Skleroze Dubrovnik/Facebook

Društvo multiple skleroze Dubrovnik dobio je novog člana voznog parka, simpatično nazvanog Multić. Kako su podijelili na društvenim mrežama, dugo su tražili vozilo koje će im veličinom i funkcionalnošću biti “taman2, odnosno dovoljno praktično za potrebe udruge i svakodnevne aktivnosti.

– Dugo smo tražili vozilo koje nam neće biti preveliko, ali ni premalo, nego taman. Imali smo ogromnu sreću da je jedan od volontera prodavao baš kakav nam treba i uz cijenu kakva nam treba – poručili su iz Društva.

Multić će, ističu, biti važna podrška u brojnim aktivnostima, putovanjima i svakodnevnom radu s članovima, a iz Društva najavljuju kako će uskoro pokazati gdje je sve već stigao.

Uz predstavljanje novog vozila, uputili su i simpatičan poziv.

– Još uvijek stoji ona, kad nas vidite zatrubite nam slobodno, bit će nam drago – poručili su.

Povezano

Dulist PROMO

Zagreb Classic 26 300x600 1
jlh banner