NAPETO DO KRAJA! Unatoč spektakularnoj igri, ‘Kaubojima’ izmakla medalja

NAPETO DO KRAJA! Unatoč spektakularnoj igri, 'Kaubojima' izmakla medalja

Današnja utakmica bila je za Kauboje stresna tek nešto više nego za njihove navijače! U dupkom punoj Areni Zagreb, naša rerezentacija nije uspjela izbjeći pobjedu i time proći u polufinale Europskog prvenstva.

Izgubili smo 27:30 i tako ispali s Eura. Prvo poluvrijeme Francuska je dobila sa 6 golova razlike (13:19), a dalje je utakmica dinamično – do samog kraja, a u posljednjim minutama golovi su samo pljuštali!

Hrvatskoj je ova pobjeda trebala a ‘Kauboji’ su mogli proći remijem ili pobjedom protiv aktualnih svjetskih prvaka koji su već osigurali prolazak dalje. Tako bi osvojili prvo mjesto i u petak igrali protiv drugoplasiranog iz druge skupine, međutim igra se pokazala drukčijom, a Francuzi puno bolji protivnici od prošlog susreta…