Košarkašice Raguse viceprvakinje Hrvatske

Danas su u Šibeniku na Baldekinu odigrane utakmice za treće mjesto i finale prvenstva Hrvatske za U13 djevojčice.

Najbolje su bile košarkašice Šibenika i u finalu su uvjerljivo pobijedile Ragusu 76:35 i tako obranile naslov prvakinja u ovoj uzrasnoj kategoriji, piše Ženska košarka. Treće mjesto osvojila je ekipa Vodica koja je pobijedila riječki FSV 69:18. Ekipa FSV-a nije loša ekipa, ali je očlito da su nakon neizvjesne polufinalne utakmice i nevjerojatno izgubljene utakmice protiv Raguse, pali, demotivirali se i tako i igrali za broncu. Bili su tako blizu finalu i na koncu ostali bez medalje.

Šibenik – Ragusa 76:35 (14:9, 27:9, 18:8, 17:9) – finale

Šibenik: Vashchilova 0, Ivić 1, Duić 22, Friganović 2, Svirčić 2, Sutlović 21, Klarić 10, Zamarin 8, Banovac 0, Rak 2, Šain 4, Blaće 4. Trener: Marko Živković, pomoćni trener: Bruno Klisović
Ragusa: Čolović 0, Koprivica 3, Skaramuca 8, Preljević 0, Tokić 0, Vuletić 0, Koncul 11, Vuksanović 0, Petronio 0, Dragojević 13, Jerkić 0, Zarač 0. Trenerica: Alma Majstorović

Vodice – FSV 69:18 (25:2, 20:4, 20:2, 4:10) – utakmica za 3. mjesto

Vodice: Vlaić 0, Sladić -, Prekpalaj 0, Burek 2, Ferara 3, Unić 18, Dobra 20, Juraga 0, Kurkut 6, Perkov 12, Mačukat 4, Peran 4. Trenerica: Anđa Jelavić
FSV: Polovina 3, Ribinski 0, Blažeković 0, Pavišić 4, Jerković 2, Vidović 0, Trbojević 0, Košpić 0, Gršković 2, Toić 7, Lukarić 0, Puvača 0. Trener: Marin Mijaljević, pomoćni trener: Tomislav Švec