Aktualno

Komemoracija za Ivicu Rustana u subotu u 11 sati

jug ivica rustan

Komemoracija za preminulog Ivicu Rustana koju organizira VK Jug CO održat će se u Hotelu Argentina u subotu 14. travnja u 11 sati. Istog dana na groblju Velike Gospe u Lovornom bit će posljednji ispraćaj u 17 sati.

Ivica Rustan, bivši predsjednik Vaterpolskog kluba Jug i bivši direktor Dubrovnik cesta preminuo je u četvrtak u ranim jutarnjim satima u 70. godini života nakon kratke i teške bolesti.

Na funkciji predsjednika kluba bio je od 2003. do 2007. godine, a Jug je u tom razdoblju postigao uspjehe koji su zlatnim slovima upisani u povijest kluba: Kup prvaka 2006. godine u gružu, Europski superkup te četiri prvenstva Hrvatske i tri Kupa Hrvatske.

Bio je dugogodišnji član upravnih tijela kluba te od 2013. godine član Savjeta kluba koji čine bivši predsjednici, a nije propuštao utakmice svog Juga.

Pročitajte još

VIKTORIJA KNEŽEVIĆ ‘Kinezi izgradili 157 km autoceste bez radnika, kod nas ni 29 km prema Dubrovniku’

Dulist

[FOTO] SRETAN ROĐENDAN PROTO-ARCH! Pogledajte tko je sve došao na proslavu

Dulist

Ženska mreža Hrvatske oštro osuđuje postupanje institucija i medija vezano za slučaj žene na Korčuli

Dulist