Jug – Primorac 16:7

Jug CO

Rutinska pobjeda u utakmici 11. kola Triglav Jadranske vaterpolske lige 16:7 nad Primorcem iz Kotora.

Jug je odmarao Marka Bijača, na golu je cijelu utakmicu bio Mirko Nižić, a zabilježen je i prvi službeni pogodak Lorena Fatovića.

Niti jednog trenutka nije bilo dvojbe tko će pobijediti u ogledu Juga i Primorca. Pred petstotinjak gledatelja Jug je već nakon prve četvrtine vodio 4:1 i jasno pokazao tko je bolji u ovom ogledu.

Do kraja utakmice gledatelji su mogli uživati u atraktivnim potezima. Prije svih prednjačio je Nikša Dobud, koji je postigao pet golova, a uz sve ostalo u poluvremenu je dječaku Željku Beniću poklonio kupaće gaćice koje je mladić osvojio u nagradnoj igri na facebooku.

U gledalištu je bila i grupa Silente, koja će 25. siječnja u Gružu, uoči utakmice Jug – Budva održati koncert

PRVI DAN ‘SWIM WARSA’ Šest medalja za Plivački klub Jug!

Sestre Jurković brončane na Europskom veslačkom prvenstvu!