Jug izgubio u finalu Kupa

Vaterpolisti Jug Croatia Osiguranja izgubili su u finalu Kupa Hrvatske u Zagrebu od riječkog Primorja EB s 13:11 (po četvrtinama 3:2, 4:2, 3:4 i 3:3). Time je momčad iz Rijeke obranila ovaj trofej.

Primorje je do poluvremena uspjelo povesti sa 7:4, ali se Jugaši u trećoj četvrtini vraćaju na 8:8. Ipak, do kraja treće četvrtine Riječani zabijaju još dva gola, a u posljednjoj četvrtini održavaju vodstvo do kraja.

U redovima Juga kapetan Nikša Dobud i Nikola Janović dali su po tri gola, Šutalo je dodao dva, a Marković, Visković i Ivanković po jedan. Za pobjednika Daniel Varga upisao je tri gola, Garcia, Obradović, Šetka i Radu zabili su po dva, a Sukno i Buljubašić po jedan.

Jugov vratar Bijač bio je odličan s 11 obrana, a s druge strane Vićan je zaustavio 4 šuta Jugaša. Na utakmici smo vidjeli čak 32 isključenja, Jug je realizirao 10 od 15 prilika s igračem više, a Primorje 9 od 17.

TURNIR TENIS KLUBA DUBROVNIK Deranja, Smokvina i Vušić najuspješnije!