Jedanaest titula državnih prvaka i čak 45 medalja za Taekwondo klub Shark!

shark

Jedanaest titula državnih prvaka i čak 45 medalja! Taekwondo klub Shark postigao je izvanredan uspjeh ovog vikenda na Prvenstvu Hrvatske u Šibeniku. Klub je predstavljalo 40 natjecatelja, a zauzeo je i 2. mjesto u ukupnom poretku od 15 klubova.

Klub može biti iznimno ponosan na svoje članove koji su ukupno osvojili 45 medalja, a među njima je 11 državnih prvaka: Maroje Capurso, Luči Popara, Nina Vukanović, Laura Obad, Antun Kresić, Gita Vlašić, Ante Musić, Iris Radulj, Nikola Tomić, Sandro Čikato i Sofija Pikić.

Posebno priznanje ide najmlađim članovima – Luči Popara i Maroje Capurso koji su osvojili pehare za najboljeg dječaka i djevojčicu turnira!

Ostali članovi koji su se natjecali također su pokazali svoje iznimne vještine, a neki od njih su postigli značajne uspjehe na natjecanju.

Orsat Karužić – bronca borbe

-Ekipa koja je bila sa nama ali nažalost ovoga puta nije uspjela doci do medalje su: Ana Vukanović, Mauro Garvan, Nina Lusić, Kate Pavličević, Nina Miletić, Viktoria Vidoš i Lorena Jelčić. Taekwon-do klub “Shark” svojim uspjehom na Prvenstvu Hrvatske pokazao je da ima talentirane i posvećene članove koji su spremni naporno raditi kako bi postigli izvanredne rezultate. Klub se nada da će nastaviti postizati ovakve uspjehe u budućnosti, a njihovi članovi će nastaviti nastupati na natjecanjima diljem Hrvatske i regije. Hvala puno našim roditeljima i sponzorima jer bez njih odlazak na ovo prvenstvo ne bi bio moguć – objavili su iz kluba.