[FOTO/VIDEO] ‘FURIJE’ IPAK MOĆNIJE Hrvatska ispala s Europskog prvenstva

[FOTO/VIDEO] 'FURIJE' IPAK MOĆNIJE Hrvatska ispala s Europskog prvenstva

Hrvatska nogometna reprezentacija je ostala bez četvrtfinala na Europskom prvenstvu nakon poraza od Španjolske rezultatom 4-3. Hrvatska je na samim se počecima prvog poluvremena pokazala lošije izdanje , ali je pogreškom španjolskog vratara povela 1-0 . Početkom 40. minute Španjolci su postigli pogodak zbog naše loše reakcije u obrani. Iako je Livaković obranio prvi udarac, to nije bilo dovoljno da se obranimo.
U drugom poluvremenu, u 57. minuti Cezar Azpilicueta zabija glavom za 2-1 i dovodi u Španjolce u vodstvo. Nakon toga, za Furije još jedan pogodak zabija Ferran Torres. No, Vatreni se vraćaju u utakmicu potpuno ravnopravno, izjednačuju na 3-3 te vode utakmicu u produžetke. Golove su zabili Oršić i Pašalić.
Nažalost, Španjolci su u produžecima, u prvih deset minuta postigli dva pogotka i izbacili Hrvatsku sa Europskog prvenstva.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!