GOŠK poražen u Blatu od Zmaja

Nogometaši GOŠK-a ubilježili su još jedan poraz u južnoj skupini 3. HNL. U utakmici 11. kola na gostovanju u Blatu s 2:0 bolji je bio BŠK Zmaj.

Dubrovčani su na Zlinje stigli s mišlju o osvajanju bod(ov)a, ali tvrda momčad Zmaja vraća ih kući s nulom. GOŠK je doduše na poluvrijeme otišao s prihvatljivih 0:0, ali su u nastavku Blaćani zabili dva gola (Ivan Roso i Marino Gavranić) i osvojili tri boda, što ih je pogurnulo na deveto mjesto ljestvice, ali i vratilo mir u svlačionicu nakon nekoliko loših utakmica.

Momčad trenera Milana Petrovića s druge strane i dalje brine brigu kako s dna ljestvice. Njihovi dojučerašnji 'kolege' iz Stobreča u ovom su kolu došli do svog devetog boda pa je dubrovački sastav sad usamljen na dnu s tek šest bodova iz 11 kola.

Od drugih županijskih trećeligaša, Neretvanac je u Opuzenu s 3:1 tukao lidera Mosora, Neretva je u Stobreču izgubila od Primorca, a Konavljanin je jučer golom Bogdana tukao Jadran (KS) s 1:0.

U iduću subotu, 26. listopada, GOŠK na Lapadu dočekuje Neretvanac iz Opuzena, šestoplasiranu momčad prvenstva.