Odbojkašicama domaći poraz od Osijeka

ŽOK Dubrovnik poražen je u utakmici 3. kola 1-A ženske odbojkaške lige. Na domaćem terenu u Gospinom polju bolje su bile djevojke iz Osijeka s 0:3, po trećinama 20:25, 18:25 i 25:27.

Tijekom prvog seta nijedna ekipa nije se rezultatski uspjela odvojiti, ali su gošće pri kraju seta bile koncentriranije. U drugom setu domaće su odigrale loše, Osijek je stizao i do razlike od osam poena, na kraju -7. Treći set donio je i najviše neizvjesnosti, posebno pri kraju, kada su djevojke trenerice Mirjane Vreće uspjele spasiti tri meč lopte (21:24) i došle do 24:24. Međutim, Slavonke na kraju ipak osvajaju treći set (25:27) i odlaze kući s punim plijenom.

Dubrovkinje su u idućem kolu slobodne, potom u subotu, 2. studenog dočekuju Vukovar (isti broj bodova), a potom i trenutno vodeći Rovinj.