DuList IN

FOTOGALERIJA Vatreno ludilo ide dalje, pali su i neugodni Islanđani!

Hrvatska nogometna reprezentacija u 3. kolu D skupine na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji slavila je u Rostovu na Donu na Rostov Areni s 2:1 protiv uvijek nezgodnog Islanda.

Hrvatska je pred gotovo 44 tisuća gledatelja povela preko Badelja u 53. minuti, Islanđani su izjednačili na 1:1 u 76. minuti iz jedanaesterca nakon što je Lovren igrao rukom u šesnaestercu, a pobjedu je ‘Vatrenima’ donio Perišić u 90. minuti susreta.

Inače, iz naše skupine u osminu finala se uz Hrvatsku plasirala i Argentina, koja je u dramatičnoj utakmici svladala Nigeriju s 2:1.

Hrvatska će utakmicu osmine finala protiv protiv Danske igrati 1. srpnja u 20 sati na nama dragom stadionu u Nižnji Novgorodu, gdje smo u 2. kolu s 3:0 deklasirali Messijevu Argentinu.

Hrvatski su navijači u Dubrovniku, a bilo je i naše čeljadi i turista u hrvatskim dresovima, utakmicu pratili gotovo na svakom kantunu, od Straduna pa preko Zelene place do Puiške place. Atmosferu iz Grada donosimo u fotogaleriji.