FOTOGALERIJA Jug ‘skinuo’ Zvezdu na krilima Bicarija!

FOTOGALERIJA Jug 'skinuo' Zvezdu na krilima Bicarija!

Vaterpolisti Juga upisali su uvjerljivu pobjedu 12:7 (3:2, 4:0, 2:1, 3:4) protiv Crvene Zvezde u srijedu, 5. studenog na bazenu u Gružu pred 1200 gledatelja u 5. kolu Regionalne lige, te su time zadržali prvo mjesto i stopostotni učinak u ovom natjecanju.

‘Crveno-beli’ su se još dobro držali u prvoj četvrtini, a kvaliteta domaće momčadi do izražaja je došla u drugoj četvrtini, u drugom poluvremenu Jugaši su stigli i do 9:2. Kasnije, do kraja susreta po pet pogodaka sa svake strane, razlika od pet golova održana je do posljednje sekunde susreta.

Iako je cijela Bobićeva momčad odigrala još jedan meč na visokoj razini, posebno vrijedi istaknuti sjajnog mladog Kanađanina Nicolasa Constantina Bicarija, koji se čak četiri puta upisao u strijelce.

Jugaši u 6. kolu, u subotu 8. studenog, gostuju u Kotoru kod Primorca.

Regionalna liga, 5. kolo
VK Jug CO – VK Crvena Zvezda 12:7 (3:2, 4:0, 2:1, 3:4)

Dubrovnik; Bazen u Gružu; Gledatelja: 1.200; Suci: Dejan Adžić i Andrija Đurašković (obojica Kotor); Delegat: Mario Brguljan (Prčanj)
VK Jug CO: Bijač (9 obrana), Macan, Bošković (2), Janović (2), Younger (1), Fatović, Marković, Bušlje (1), Visković, Dobud (1), Bicari (4), Bautović, Jarak, Ivanković (1). Trener: Miho Bobić.
VK Crvena Zvezda: Draksimović (8 obrana), S. Rašović (1), Drašović, Jović (1), Tomašević, Eškert, Bjelić (1), V. Rašović (1), Ranđelović (1), Njegovan (1), Rackov, Obradović (1), Todorovski, Kolašinac. Trener: Dejan Savić.
Igrač više: Jug CO 3/7; Crvena Zvezda 2/6
Peterci: Jug CO 1/1; Crvena Zvezda -/-