FOTO/VIDEO Doček košarkašica Raguse, pobjednica Kupa Ružica Meglaj Rimac!

Iako u kasnim večernjim satima, dočekane su košarkašice Raguse, osvajačice Kupa Ružice Meglaj Rimac! Drugi put u povijesti kluba, osvojile su ovaj kup i s ponosom vratile trofej u svoj Grad.

U napetom finalu koje se igralo u Puli, svladale su zagrebačku Trešnjevku rezultatom 64:66. U rezultat Raguse Lea Hajdin je utkala 20 poena, Carmen Miloglav je upisala 14 poena i 8 asistencija, a double-double učinak je imala Iva Todorić s 12 poena i 11 skokova. Iva je proglašena i najboljom igračicom finalnog turnira!

Naše košarkašice ovom pobjedom osvojile su četvrti trofej u povijesti kluba. Kup Ružice Meglaj Rimac prvi put su osvojile 2021. godine pobijedivši Šibenik, a sjajnom igrom u Puli ovaj vikend ponovile su povijesni uspjeh. Osim dva kupa, Ragusa s ponosom nosi i dva naslova prvaka.