FOTO/ TUGA SQUAREA Tommy odnio sve!

MNK Square poražen je u derbiju 6. kola u nedjelju navečer u Gospinom polju od Split Tommyja s 2:3.

Momčad koju predvodi brazilski stručnjak Victor Acosta Garcia odigrala je bolju utakmicu i zasluženo slavila, premda je dubrovački sastav bio blizu ‘otkidanju’ boda.

Već u prvoj minuti uslijedio je šok za preko 600 domaćih navijača kad je hrvatski reprezentativac Jakov Grcić pogodio za vodstvo gostiju te se s tim rezultatom otišlo na odmor. Potom 23. minuta, kobna za Square, koji je primio još dva pogotka (Rodriguez pa Babić).

Činilo se nakon toga da je sastav Marinka Mavrovića nokautiran, ali to mišljenje nije dijelio Makedonac Micevski, koji u 31. minuti pogađa za 1:3. Četiri minute kasnije u listu strijelaca upisuje se Ivanković za 2:3, a potpuni povratak Squarea u utakmicu spasio je sjajni Splitov vratar Luketin te vratnica koja se zatresla nakon slobodnog udarca deset sekundi prije kraja.

Bio je ovo treći poraz ‘Crvenoplavih’, a imaju isto toliko pobjeda pa s 9 bodova drže peto mjesto na ljestvici 1. HMNL.

U idućem kolu MNK Square ide na noge Broda 035, a zatim u Gospinom polju slijedi novi derbi. Stiže moćni FC Nacional!

PRVI DAN ‘SWIM WARSA’ Šest medalja za Plivački klub Jug!

Sestre Jurković brončane na Europskom veslačkom prvenstvu!