FOTO Tenis zavladao Uvalom Lapad

Tenis turnir u Uvali Lapad

Tenis klub Dubrovnik organizirao je ovog vikenda na terenima u Uvali Lapad teniski turnir “Sveti Vlaho 2014.”.

Na turniru su nastupila 93 članice i člana tri dubrovačka tenis kluba: Dubrovnik, Ragusa i Libertas, a igralo se u pet kategorija: mala škola tenisa, kategorije do 10, 12 i 14 godina te starija škola tenisa.

Sudionicima turnira pripale su diplome, a najboljima pokali i medalje. U kategoriji do 12 godina turnir je osvojila Magdalena Jukić.

Druga je bila Petra Putica, a treće Anna Miletić i Mihaela Lukić. U kategoriji do 10 godina pehar pobjednice pripao je Nikolini Vukić, ispred Marina Gabrierija na drugom te Marina Njirića Nine Deranje na trećem mjestu. U starijoj školi tenisa pobijedila je Romana Trajković ispred Josipe Radošević, dok je u maloj školi tenisa zlato osvojio Sven Grilec, svladavši u finalu Antuna Bekića.

Iva Oberan osvojila broncu na Grand Slamu u Dushanbeu!