Sport

Festival poteza u Gospinom polju

Na  judo turniru 'Sveti Vlaho' koji se održao u sportskoj dvorani Gospino polje nastupilo je više od 200 natjecatelja iz 17 klubova..

Najbolji natjecateljem turnira proglašen je judaš Judo kluba Dubrovnik 1966. Patrik Prigl koji je bio najbolji u konkurenciji rođenih 2000. i 2001. u kategoriji do 55 kg. Judo klub Biokovo iz Makarske je najbolji klub u ženskoj konkurenciji, a u muškoj konkurenciji slavio je klub iz Sarajeva, Judo klub Bosna.
 
Uz ova dva navedena turnira još su nastupili Braća Lukač Sarajevo, Hercegovac Mostar i Leotar Trebinje (Bosna i Hercegovina), Samobor, Student Split, Split, Konavle Cavtat, Župa dubrovačka, Solin, Ura Nage Dubrovnik, Biokovo Makarska (Hrvatska), Tivat, Mladost Podgorica i Miloš Stanković Podgorica (Crna Gora) te Akademija Albanija iz Albanije. Sve borbe su sudili Vinko Pančevski, Sado Bečić, Igor Janković i Ivana Reškovac. 
 

Djevojčice i dječaci 2002. i mlađi
Kategorija  -22kg (Merjem Mulajić JK Bosna)
Kategorija -25 kg (Dube Marković – Ura Nage)
Kategorija -28 kg (Dita Ševelj – Ura Nage)
Kategorija -32 kg (Natalija Miljanić – Leotar)
Kategorija -36 kg (Nika Viđen – Župa dubrovačka)
Kategorija -40 kg (Jovana Radonjić – Mladost Podgorica)
Kategorija -24 kg (Ahmed Mulalić – Bosna)
Kategorija -27 kg (Dino Hajro – Bosna)
Kategorija -30 kg (Ilijas Masnić – Braća Lukač)
Kategorija -34 kg (Kerim Hasić – Braća Lukač)
Kategorija -38 kg (Dino Fazlić – Braća Lukač)
Kategorija -42 kg (Harun Zuhrić – Bosna)
Kategorija -46 kg (Toni Matana – Dubrovnik 1966.)
Kategorija +46 kg (Branko Bulić – Split)
 
Djevojčice i dječaci 2000/01
Kategorija -28 kg (Ema Brkanić – Bosna)
Kategorija -32 kg (Ema Brkanić – Bosna)
Kategorija -36 kg (Nina Katavić – Biokovo)
Kategorija -40 kg (Petrunjela Pavić – Župa dubrovačka)
Kategorija -40 kg (Petrunjela Pavić – Župa dubrovačka)
Kategorija -44 kg (Zejneb Košt (Bosna)
Kategorija -48 kg (Ana Bekavac – Student)
Kategorija -52 kg (Bruna Bilić – Dubrovnik 1966.)
Kategorija -30 kg (Reoland Vasia – Akademija Albanija)
Kategorija -34 kg (Luka Kirigin – Ura Nage)
Kategorija -38 kg (Edis Hasanbegović – Bosna) 
Kategorija -42 kg (Božidar Vučurević – Leotar)
Kategorija -46 kg (Luka Braovac – Split)
Kategorija -50 kg (Dino Ušanović – Braća Lukac)
Kategorija -55 kg (Patrik Prigl – Dubrovnik 1966.)
Kategorija -60 kg (Mihael Kulaš – Dubrovnik 1966.)
Kategorija +60 kg (Edin Malagić – Braća Lukač)
 
Mlađi kadeti i kadetkinje 1998/99
Kategorija -34 kg (Anton Plazibat)
Kategorija -38 kg (Uroš Ninić – Leotar)
Kategorija -40 kg (Dora Bortas – Samobor)
Kategorija -44 kg (Iva Oberan – Župa dubrovačka)
Kategorija -42 kg (Alden Zulić – Braća Lukač)
Kategorija -48 kg (Sanja Cihoric – Leotar)
Kategorija -52 kg (Ella Karamatić – Konavle Cavtat)
Kategorija -57 kg (Matea Knego – Župa dubrovačka)
Kategorija -46 kg (Miloš Bjelica – Leotar)
Kategorija -57 kg (Matea Knego – Župa dubrovačka)
Kategorija -55 kg (Patrik Prigl – Dubrovnik 1966.)
Kategorija -50 kg (Adis Agović – Konavle Cavtat)
Kategorija -66 kg (Josip Garašić – Samobor)
Kategorija -60 kg (Ante Vukres – Samobor)
Kategorija -73 kg (Danilo Todorović – Tivat)
Kategorija -36 kg (Vanja Katavić – Biokovo)
Kategorija +73 kg(Velid Kamenica – Bosna)
 

Pročitajte još

TREĆI TURNIR HTS-A Tenisač Dubrovnika Lorenzo Butigan na prvom mjestu u Dalmaciji

Dulist

Neptunaši se na trećoj regati Kupa Dalmacije okitili sa sedam medalja

Dulist

Prošlo je deset godina otkad nas je napustio Zlatko Sentić

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija