DESETO KOLO Dubrovački rukometaši doživjeli poraz protiv raspoloženih Trogirana

Rukometaši RKHM Dubrovnik doživjeli su poraz od domaćina Trogira u desetom kolu Paket24 Premijer lige – Lige B. Dubrovčani su susret započeli neiskorištenim sedmercem, ali su ipak u prvih pet minuta vodili 1:3. Trogir je svoju radnu temperaturu dostigao nakon petnaestak minuta. Prva veća prednost domaćeg sastava bila je 9:6. I rasla je sve do kraja prvog poluvremena koje je završilo s 19:13. Dubrovnik se silno trudio početkom nastavka. Ali nikako nije mogao naći igru za raspoloženog domaćina. Tako je Trogir već nakon sedam minuta drugog dijela bio na plus deset (24:14). Tom razlikom su na kraju i okončali susret. Čak 19 obrana imali su domaći vratari. Goti Maričić dao je 12, a Tomislav Radnić 10 pogodaka. U dubrovačkim redovima najefikasniji Samid Mekić sa sedam pogodaka.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 10. KOLO
MOSLAVINA – ZAMET 27:29
NEXE – SESVETE 34:26
TROGIR – RKHM DUBROVNIK 35:25

VARAŽDIN1930 – BJELOVAR 36:27 (19.11.2021.)