BRAVO CRVENO PLAVI! Veliki bod za Square iz Omiša

U derbiju 14. kola Kupa Hrvatske utakmicu su u Omišu odigrali Olmissum i Square. Rezultat 1:1.

Olmissum je vodio do 38. minute, ali Square je uspio izjednačiti uz pogodak Matuša Ševčika te su crveno plavi uzeli bod.

-Veliki bod iz Omiša. Iako su domaći imali sve do 38. minute prednost, naša je momčad stigla do egala i velikog boda preko Matuša Ševčika. Bravo crveno plavi – objavili su iz MNK Square na društvenim mrežama.

Square nakon ove utakmice gostuje u Osijeku, a 24. veljače dočekuje Vrgorac. Nakon toga slijedi završni turnir Kupa Hrvatske i to u Gospinom polju.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!