BADMINTONSKI KLUB DUBROVNIK Burazor zlatna i srebrna, Konjuh brončana!

bk dbk
Proteklog vikenda Badmintonski klub Dubrovnik nastupio je na 2. krugu Hrvatskog kupa za podmladak. U subotu se igralo u Čakovcu do 11, 15 i 19 godina, a u nedjelju u Donjoj Stubici do 13 i 17 godina.
Najbolji rezultat ostvarila je Lea Burazor koja je u konkurenciji do 15 godina osvojila zlato u mješovitim parovima sa suigračem Lovrom Matovinom iz Koprivnice te srebro u pojedinačnoj konkurenciji.
U konkurenciji do 17 godina najuspješnija je bila Erika Konjuh koja je osvojila brončanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji, dok su Lea Burazor i Romea Milković zauzele 5. i 11. mjesto. U mješovitim parovima do 17 godina Lea Burazor i Lovro Matovina zauzeli su 4. mjesto.
U konkurenciji do 19 godina Patrik Karamatić je zauzeo 4. mjesto pojedinačno i u mješovitim parovima sa suigračicom Martom Dvornik iz Splita. U ženskoj konkurenciji do 19 godina Romea Milković je zauzela 7. mjesto, Lučia Galjer 8. mjesto, a Erika Konjuh 9. mjesto.