46. Prvenstvo Dubrovnika u stolnom tenisu

46. PRVENSTVO DU U STOLNOM TENISU

U 14. kolu 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2023/24 postignuti su sljedeći rezultati:

Utakmica između ekipa Nobody i Ujedinjeno Konavle nije odigrana jer je ekipa Nobody odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Ujedinjeno Konavle dobila utakmicu bez igre 7:0.

Utakmica između ekipa Aragosa travel i Srđ nije odigrana zbog poslovne odsutnosti dijela igrača obje ekipe i bit će odigrana u ponedjeljak 19.02.2024.

Ekipa Lapad kolor pobijedila je ekipu Soul caffe rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Šimun Lukačević (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je samo jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Luka Kulaš ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set ali je ostvario nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Franko Torić ostvarilo jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Šimun Lukačević. U poraženoj ekipi, Božo Čavala ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu M3D rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Joško Martinović (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Venier ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali je ostvario nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Marijo Obrovac ostvario isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier.

Ekipa Montovjerna pobijedila je ekipu Konavljanin rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Damir Gleđ (Montovjerna) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ivica Petković ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali je ostvario nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Dario Petković ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Damir Gleđ i Dario Petković. U poraženoj ekipi, Sandra Đurišić ostvarila je jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 14. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih 27, Ujedinjeno Konavle s osvojenih 24 i Montovjerna s osvojenih 23 boda.

Najbolji pojedinci nakon 14. kola su Marko Venier (Marinkolor), Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) i Joško Martinović (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 14. kola su Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor), Damir Gleđ / Dario Petković (Montovjerna) i Luka Kulaš / Šimun Lukačević (Lapad kolor).

Najbolji parovi po ekipama nakon 14. kola su Ujedinjeno Konavle, Montovjerna i Marinkolor.