Aktualno

45.KOLO PRVENSTVA DUBROVNIKA Najbolji igrač susreta Milo Stražičić

Utakmica između ekipa Orlando i Aragosa travel je odgođena zbog bolesti igrača, a u zaostaloj utakmici 13. kola ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Ombla rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Božo Čavala, Ivo Šarić i Robert Tot Horti ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pale Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Marijo Obrovac ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu, ističu naši stolnotenisači.

U 14. kolu 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23 postignuti su slijedeći rezultati:

Utakmica između ekipa Soul caffe i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Soul caffe dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Ante Jupek (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Filip Mikulić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Dario Petković ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Sandro Spicijarić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Joško Martinović (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Luka Kulaš ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta dok je Franko Torić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Joško Martinović. U poraženoj ekipi, Dragan Bodiroga ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu Marinkolor rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Ombla, Darko Božić, Marijo Obrovac i Maro Šimunović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović. U poraženoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Josip Martinović ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Ekipa Marinkolor igrala je ovu utakmicu sa dva igrača gdje su utakmice trećeg igrača izgubili bez igre.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Miho Drobac ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Jurica Prpić ostvario dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vadran Đurđević i Jurica Prpić.

Nakon 14. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 28, Soul caffe s osvojenih 25 i Šampinjoni Konavle osvojenih 25 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 14. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Ante Jupek (Dr Čolić) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi nakon 14. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla) i Vlaho Car / Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi po ekipama nakon 14. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Ombla.