3. HNL – JUG Caput i Cicijelj zaradili tri boda Gošku

3. HNL - JUG Caput i Cicijelj zaradili tri boda Gošku

Gošk Dubrovnik 1919 pobijedio je ove subote RNK Split rezultatom 2:0 u osmom kolu 3. HNL – Jug.

Izuzetno dobro za Goškovce krenula je utakmica osmog kola jer već u 16. minuti Ivo Caput s vrha kaznenog prostora probija gostujućeg vratara za veliku radost naše publike. Još jedan dobar pokušaj Caputa zaustavio je okvir gola, a udarac Topuzovića zaustavio je gostujući vratar. Prijetili su nakon toga i Splićani, pokušavali ugroziti vrata Kristića, ali sve je odbijao Goškov kapetan uz veliku pomoć obrane kojom su dirigirali Torbarina i Žile.

-U drugom poluvremenu ponovno smo osjetno bolji, a jedan ubačaj Cicijelja iskoristio je Smrdelj te postigao pogodak, no sudac ga je poništio zbog zaleđa. Potvrdu pobjede i veliko olakšanje dobili smo u 86. minuti. Anel Topuzović odličnom loptom gura Cicijelja prema naprijed, on se ‘lažnjakom’ oslobađa čuvara te lijevom nogom posprema loptu iza leđa vratara Mikačića, koji je bio i ponajbolji pojedinac gostiju s nekoliko jako dobrih obrana – ističu iz kluba.

Izvor: NK GOŠK – Dubrovnik 1919

MINI-KOŠARKA Juniori Dubrovnika treći na Prvenstvu Dalmacije!

Juniorke ŽVK Jug viceprvakinje Hrvatske, Lara Korać najbolja vratarka!