Veterani HNK Dubrovnik doprvaci Hrvatske!

veterani hnk

Veterani HNK Dubrovnik su hrvatski doprvaci! Protekla tri dana u Makarskoj se odigravalo 21. Dvoransko prvenstvo Hrvatskog nogometnog saveza za veterane, u rekordnoj konkurenciji s 54 momčadi. Srebro Veteranima HNK Dubrovnik je najveći dosadašnji uspjeh, a do pobjedničkog postolja stigli su iz pozivnog turnira.

Veterani HNK Dubrovnik uspješno su u prvoj skupini svladali Vrsar i Dubec Trnovčicu. U šesnaestini finala pobijedili su Remetinec, potom Moslavinu u osmini finala i na kraju su u četvrtfinalu svladali i Lokomotivu. U polufinalu nakon rezultata 1:1, penalima su pobijedili MNK Podstrana.

U napetom finalu i korak do zlata, prvo mjesto pripalo je MNK Bilice, aktualnom doprvaku i to pogotkom Josipa Gatare za 1:0. Srebrni su naši veterani HNK Dubrovnik dok je bronca pripala NK Neretvi. Za Neretvu je ovo treća bronca prvenstva, dok su zlato i titulu prvaka osvojili 2018. godine.