Vatreni u zadnjem kolu ‘love’ Euro

Vatreni u zadnjem kolu 'love' Euro

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je 1:1 s reprezentacijom Walesa. Izabranici Zlatka Dalića tako nisu uspjeli ovom utakmicom osigurati plasman na Euru 2020. godine već ih 16. studenog čeka odlučujućih 90 minuta sa Slovačkom kada moramo osvojiti makar bod.
Vatreni su poveli večeras već u devetoj minuti golom Vlašića za kojega su udarac s ruba šesnaesterca pripremili Brekalo i Petković. Međutim, Wales i Hrvatska na odmor su otišli s neriješenih 1:1 na semaforu, s obzirom da je Bale izjednačio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Rezultat je ostao nepromijenjen do kraja utakmice.
Zbog žutih kartona Hrvatska odlazi oslabljeno na susret sa Slovačkom.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!