Uspjeh taekwondo kluba Shark na Prvenstvu Hrvatske

Taekwondo klub “Shark” nastupio je na Prvenstvu Hrvatske, koje se održalo u Slavonskom Brodu. Klub je predstavljalo 20 natjecatelja koji su osvojili 11 prvih, 14 drugih i 17 trećih mjesta u kategorijama borbe i forme. Također zbog odličnih rezultata taekwon-do ekipe, osvojili su 3. ekipno mjesto.
Rezultati: Ana Vukanović 1. Forme, 2×3 Borbe; Nina Vukanović 1. i 2. Forme, 1. Borbe; Karmen Tapalović 1. i 2. Forme, 1. i 2. Borbe; Laura Obad 3. Forme, 2. Borbe; Toni Mužević 2x 1. Forme, 2. Borbe; Tomislav Birimiša 1. I 2. Forme, 1. I 3. Borbe; Lea Katarina Capurso 2. Forme, 3. Borbe; Maroje Capurso 1. i 2. Forme, 2. Borbe; Nikoleta Popović 1. i 3. Forme, 2. i 3. Borbe; Ognjen Vulević 2. i 3. Forme, 3. Borbe; Roza Bukvić 3. Borbe; Viktoria Benković 3. Borbe; Bruna Petra Perić 3. Forme, 2. Borbe; Dora Sorić 3. Borbe; Gabriela Vidoš 2. Borbe; Iris Radulj 3. Borbe; Klara Radulj 3. Borbe; Dora Stahor 3. Borbe; Nika Stahor 3. Borbe i Ela Kusalo 2. Borbe.
Ekipu je vodila Trenerica Sanja Rosandić i Daria Margeta.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale