U Gruž jutros uplovila tri cruisera

U grušku luku ovog su četvrtka uplovila tri broda na kružnim putovanjima. Dva pripadaju kompaniji Marella Cruises, a riječ je o brodovima Marella Voyager i Marella Explorer 2, dok je treći brod Bolette.

Brod Marella Voyager najnoviji je član flote Marella Cruises, kapaciteta oko 1.900 putnika, a prvi put je zaplovio 2023. godine. Ovaj moderni kruzer nudi bogat izbor sadržaja, uključujući brojne restorane, barove, spa centar i prostore za zabavu.

Marella Explorer 2 namijenjen je isključivo odraslima te može primiti oko 1.800 putnika. Riječ je o brodu koji naglasak stavlja na opušteniju atmosferu, uz raznovrsnu ponudu restorana, barova i zabavnih sadržaja.

Treći brod, Bolette, kruzer je britanske kompanije Fred. Olsen Cruise Lines. U flotu je uključen 2020. godine, nakon preuzimanja i temeljitog preuređenja starijeg broda, a može primiti oko 1.300 putnika.

U luci je još od sinoć i naš stalni gost, Belle L’Adriatique.

kruzeri cruiseri brodovi luka gruz1

Povezano

Dulist PROMO