Trijumf Squarea u Makarskoj!

MNK Square 2013./2014.

MNK Square s pobjedom se vraća s gostovanja u Makarskoj. S 2:1 svladali su domaću ekipu Novo Vrijeme te sa stopostotnim učinkom, šest bodova u dvije utakmice, drže vrh ljestvice u 1. HMNL.

Domaća ekipa u susret je ušla s jakim motivom, pogodili su dvije vratnice, nekoliko obrana upisao je i Squaerov vratar Primić. U 18. minuti šok za domaći sastav nakon što je Kurbelašvili na dodavanje Hasanovića svladao domaćeg vratara za vodstvo Squarea 0:1.

U nastavku Novo Vrijeme pritišće i stvara prilike, ali je opet Square uspješan. Na asistenciju Makedonca Micevskog zabio je Šimunović. Makarani su riskirali, izvadili vratara, ali su tek u posljednjoj sekundi utakmice uspjeli smanjiti golom Vukovića iz kaznenog udarca.

Square je do pobjede u Makarskoj stigao pod vodstvom trenera Ivice Gvoizdena i u sastavu: Primić, Biočić, Daničić, Turuk, Kurbelašvili, Cvjetković, Hasanović, Vodopić, Saulan, Micevski, Rezo, Đuraš, Šimunović i Rangotov.

U 3. kolu Square u Gospinom polju u petak, 18. listopada u 19 sati dočekuju Solin.

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!