Odbojkašicama pobjeda u Puli!

Odbojkašice Dubrovnika ostvarile su i drugu pobjedu u 1-A odbojkaškoj ligi, nakon što su na gostovanju u Puli s čistih 3:0 (25:17, 25:17 i 25:21) bile bolje od OTP banke.

Dubrovačke odbojkašice sjajno su odigrale na svom prvom ovosezonskom gostovanju i odnijele bodove iz Sportskog centra Pattinaggio za 70 minuta. Iako su Puležanke u prvom setu povele sa 8:5, naše cure su napravile seriju 8:0, a za domaće primačice ubitačna je na servisu bila Pavlović.

U drugom setu domaća ekipa držala se do 10:9, a potom još jedna serija Dubrovkinja, ovaj put 6:0 i lagano održano vodstvo do kraja drugog seta. U trećem setu OTP banka povela je 13:10, ali onda opet serija 6:0 za Dubrovnik. Ipak, Puležanke poravnavaju na 20:20, ali igračice trenerice Mirjane Vreće novom serijom dolaze do trećeg seta, ukupne pobjede i nova tri boda.

Odbojkašice Dubrovnika u 3. kolu u Gospinom polju 20. listopada u 16 sati dočekuju Osijek.